اجاره ون در مازندران

اجاره ون در مازندران

اجاره ون در مازندران برای شهر های نوشهر، رامسر، ساری، متل قو و … کرایه ون فرودگاهی لوکس با راننده با ترانسفر تشریفاتی در ساری مناسب ترین قیمت

اجاره ون چیست؟

اجاره ون خدمتی است که برای امور مسافر بری و گردشگری گروهی برای افراد حدود 10 نفر ارائه می شود و با اسفاده از آن می توان بصورت دربستی یک خودرو ون را با راننده در اختیار گرفت و با آن ساعت های به گشت و گذار پرداخت.

علاوه بر کاربرد ون دربستی، موارد دیگری هم وجود دارد که در خلال این مطلب به آن ها خواهیم پرداخت.

مرکز کرایه ون در سراسر مازندران

کرایه ون مازندران

ایران ون رنتال بزرگ ترین مرکز کرایه ون در کل کشور است که تنها بر روی اجاره این نوع خودرو هم فعالیت می کند و بیشترین ون با راننده در کشور را در اختیار دارد. شهر مازندران بدلیل دارا بودن گردشگران داخلی و خارجی بسیار، یکی از مراکز اصلی ایران ون رنتال در کشور است.

ارائه خدمات کرایه ون برای بخش های مختلف این استان با در سریع ترین زمان قابل انجام است و شهر هایی مثل نوشهر، رامسر، ساری، عباس آباد، بابلسر، نور، سلمانشهر و مناطق حومه می توانند از این خدمات بهره ببرند.

برای اجاره ون تا شمال به این لینک مراجعه کنید که در آن شرایط رزرو ون برای سفر از تهران و کرج به شهر های شمالی کشور توضیح داده شده است.

بهترین ون های اجاره ای مازندران کدامند؟

  • بنز ویتو ( مدل عادی و VIP )

ون بنز ویتو VITO یکی از ون های اجاره ای برای بخش مازندران می باشد که با دارا بودن 2 مدل هم در بخش VIP حضور دارد و هم برای سرویس های عادی از آن بهره گرفته می شود.

البته ویتو عادی با توجه به ظرفیت پایین و امکاناتی که دارد، میزان استفاده از آن کم تر از ون VIP ویتو است.

برای سرویس های ترانسفر تشریفاتی فرودگاه مازندران، این خودرو یکی از انتخاب های خوب به شمار می آید.

  • هیوندای H350

ون هیوندای H350 ون محبوب و جا دار بخش VIP به حساب می آید که با ظرفیت 13 الی 17 نفر بصورت راحت، استفاده از آن برای گروه های خارجی یا افراد مهم ایده آل است.

ون H350 دارای ظاهری شکیل و امکاناتی خوب برای بهره گیری در بخش تشریفات می باشد.

کاربرد اصلی که برای ون هیوندای در نظر گرفته می شود، ترانسفر های تشریفاتی فرودگاه، ترانسفر تشریفاتی مسافرتی ( به همراه بادیگارد و تدابیر تشریفاتی ویژه ) و  ون لوکس دربستی گشت درون شهر است.

هزینه اجاره این خودرو از 2 مورد دیگر کمی بالا تر است. زیرا هم ظرفیت آن مناسب است و هم امکانات و راحتی صندلی های آن بیشتر مورد پسند واقع می شود.

  • تویوتا هایس ( عادی و های روف )

داخل ون تویوتا

داخل ون تویوتا

ون تویوتا هایس که به احتمال زیاد معرف حضور همگان می باشد و 2 نوع سقف کوتاه و سقف بلند آن که ظرفیت بین 12 تا 14 نفر را شامل می شوند، متداول ترین ون اجاره ای در کشور ما می باشد.

ون تویوتا هایس امکانات رفاهی قابل قبولی دارد، هزینه اجاره آن پایین تر و معقول تر است، دسترسی به آن بسیار آسان تر است و ظرفیت آن هم همانطور که میبینید برای خانواده ها و گروه هایی که بین سواری و مینی بوس قرار می گیرند، ایده آل می باشد.

تویوتا هایس بهترین ون اجاره ای در مازندران برای شروع یک سفر، یا یک گردش خانوادگی داخل شهر با هزینه مناسب است.

برای چه منظوری قصد اجاره ون دارید؟

کرایه ون مازندران

کرایه ون مازندران

  1. قصد دارم از هتل به فرودگاه یا از فرودگاه به هتل بروم
  2. قصد دارم یک ون را برای 10 ساعت ( 1 روز ) بصورت دربست جهت گردش در شهر داشته باشم.
  3. قصد دارم یک ون را برای مسافرت در اختیار داشته باشم

اگر بر روی هر یک از لینک های بالا کلیک کنید، بر روی قسمتی از مقاله که در خصوص آن موضوع صحبت شده است، منتقل خواهید شد.

ترانسفر فرودگاهی با ون در مازندران

فرودگاه بین المللی ساری، روزانه در بر گیرنده مسافران زیادی است که قصد دارند از فرودگاه به هتل محل اقمت خود در هر یک از شهر های این استان بروند.

همچنین افرادی که قصد دارند با اجاره یک ون، از هتل به فرودگاه منتقل شوند.

ترانسفر فرودگاهی منظور سرویس های یک طرفه ای است که با اجاره ون انجام می پذیرد و یک طرف آن قاعدتا فرودگاه مازندارن می باشد.

هر 3 ون اجاره ای که خدمتتان معرفی شد، می توانند گزینه انتخابی شما برای تاکسی ون فرودگاه باشند.

همچنین اجاره بادیگارد به همراه ون و راننده، بهره گیری از رانندگان مسلط به چند زبان خارجی برای استقبال از میهمانان خارجی شما و … تشریفاتی هستند که برای بخش ترانسفر فرودگاهی مازندارن قابل رزرو از ایران ون رنتال است.

ون دربستی گشت درون استان مازندران

ون دربستی گشت مازندران

ون دربستی گشت مازندران

استان مازندران دارای جازبه های گردشگری فراوانی است که شاید علاقه مند باشید در یک روز به چند مورد از آن ها که در چند شهر مختلف این استان واقع شده اند، سر بزنید!

ون دربستی گشت درون مازندران برای این منظور است که شما یک اتومبیل را با راننده بصورت دربست برای 1 روز در اختیار خواهید داشت تا با آن به هر کجای استان که دوست دارید بروید و در انتها، راننده شما را درب منزلتان پیاده کند.

این خدمات عوامل یک گردش بی دغدغه و امن را برای شما فراهم می کند. رانندگانی که برای این بخش در نظر گرفته می شوند، معمولا کسانی هستند که تمامی قسمت های شهر را می شناسند و می توانند راهنمای شما در طول این گردش تفریحی باشند.

بهترین ون برای گشت مازندران

بهترین ون برای خانواده ها در استان مازندران، همان تویوتا هایسی است که به ویژگی های مثبت آن در قسمت های قبل  اشاره کردیم.

همچنین خودرو هیوندای  H350 هم برای  گروه هایی که قصد دارند یک اتومبیل راحت تر و تشریفاتی تر برای این امر داشته باشند، گزینه خوبی به حساب می آید.

اجاره ون برای مسافرت از مبدا مازندارن

ساکنان استان مازندران و یا مسافرانی که خود دارای خودرو شخصی نیستند، می توانند با بهره گیری از ون های توریستی با راننده، به هر کجای ایران سفر کنند.

این بخش هم می تواند به دو صورت برای مسافران محترم صورت گیرد:

  • ون دربست برای مسافرت
  • اجاره ون برای ترانسفر برون شهری

ون دربست برای مسافرت

ون توریستی در مازندران

ون توریستی در مازندران

زمانی که شما یک ون را بصورت دربست برای مسافرت در اختیار می گیرید، راننده و خودرو تا انتهای سفر به همراه شما هستند و در انتها هم وظیفه دارند شما را در محلی که سوار کرده اند پیاده کنند تا سفر بهه اتمام برسد.

قاعدتا هزینه ون های دربستی بالا تر ون های ترانسفر می باشد زیرا در طول سفر شما به هر کجای شهر ها که بخواهید برای گردش یا تفریح بروید، می بایست راننده در خدمت شما باشد.

به این نوع سرویس ها ون توریستی هم گفته می شود.

اجاره ون برای ترانسفر برون شهری

ترانسفر برون شهری به معنی رسان شما از مازندران به مثلا شیراز است و بعد اتمام سرویس!

ترانسفر های یک طرفه مناسب افرادی است که مثلا ساکن شیراز یا تهران هستند و می خواهند با اجاره یک ون از مازندران به شهر خود باز گردند؛

و یا اینکه قصد دارند سفر طولانی به یک شهر داشته باشند که خدمات دربستی به کار آن ها نمی آید.

این افراد می توانند از خدمات ترانسفر بروش شهری بهره ببرند و از از مازندارن به هر کجای کشور که خواستند، سفر کنند.

پشتیبانی و رزرو ون

در صورتی که سوالات بیشتری در خصوص نحوه انجام خدمات اجاره ون در مازندران دارید و یا اینکه قصد استعلام قیمت خودرو های مختلف را دارید، می توانید از پشتیبانی 24 ساعته وب سایت بهره بگیرید که هفت روز هفته پاسخ گوی شما خواهد بود.

دلیل اینکه قیمتی برای خودرو ها قرار ندادیم، جزئیات زیادی است که در هر سرویس وجود دارد و در نظر گرفتن تمامی آن ها می تواند هزینه کلی یک سرویس را کاملا تغییر دهد و این موجب نا رضایتی مشتریان عزیز گردد.

بدین منظور ما همواره پاسخ گوی شما هستیم تا با در نظر گرفتن تمامی جزئیاتی که برای سرویس خود در نظر دارید، قیمت دقیق را خدمتتان اعلام کنیم.