اجاره ون در شیراز

اجاره ون در شیراز

اجاره ون شیراز با راننده بصورت تشریفاتی و VIP کرایه ون تویوتا هایس (14نفره) در شیراز و ون هیوندای (13 نفره) لوکس با قیمت ارزان ون توریستی شیراز

ایران ون رنتال بزرگ ترین مرکز ارائه دهنده خدمات اجاره ون در شیراز و بطور کلی در استان فارس، بدون واسطه و بصورت مستقیم می باشد.

قبل از اقدام به رزرو ون پیشنهاد می کنیم از طریق دکمه زیر اطلاعات کامل در خصوص تمام ون ها را بدست آورید و سپس با خیالی راحت ون مورد نظرتان را از همان جا رزرو کنید.

درباره شهر شیراز در استان فارس

شهر شیراز قطعا یکی از مهم ترین شهر هایی است که در کشور از نظر گردشگری و توریستی نقش ایفا می کند و با دارا بودن مردمانی بسیار دوست داشتنی و میهمان نواز، از اصلی ترین کاندیدای سفر تفریحی در ایران به شمار می آید.

مکان های دیدنی همچون حافظیه و سعدیه، تخت جمشید، آرامگاه کوروش، باغ … شیراز، بهشت گمشده و موارد خارج از شمارشی که شیراز را به عنوان یکی از اصلی ترین ستون های گردشگری ایران تبدیل می کند.

در این میان مسافران و گردشگرانی که به این شهر سفر می کنند، نیاز به خدمات حمل و نقل و جا به جایی خواهند داشت که مسئولیت ما مرتفع کردن بخشی از این نیاز است.

ایران ون رنتال با بکار گیری خودرو های کم کارکرد، رانندگان با تجربه و مسلط در حوزه توریست و تشریفات و همچنین در نظر گرفتن شرایطی آسان برای بهره گیری از این خدمات، سعی بر این دارد که شایسته برگزیده شدن از سوی مسافران محترم باشد و عواملی سفری آرام و امن را برای شما فراهم کند.

در زیر قسمت های مختلفی از خدمات کرایه ون در شیراز را داریم که برای کسب اطلاعات در خصوص جزئیات هر یک، می توانید بر روی لینک مربوط به آن کلیک فرمایید.

برای چه کاری قصد اجاره ون در شیراز دارید؟

کرایه ون در شیراز

کرایه ون در شیراز

با توجه به هدفی که برای اقدام به اجاره ون دارید، می توانید هر یک از گزینه های بالا را انتخاب کنید تا مستقیما تنها پاسخ نیاز خود را بگیرید و مجبور به مطالعه تمام اطلاعات نباشید.

ترانسفر تشریفاتی در شیراز با ون VIP

یکی از خدمات لوکسی که در ایران ون رنتال برای تمامی شهر ها ارائه می شود، ترانسفر تشریفاتی با تدارکات لوکس برای افراد مهم و میهمانان خارجی است.

ترانسفر تشریفاتی چیست؟

ترانسفر تشریفاتی به این صورت است که یک خودرو کم کارکرد و تمیز با یک راننده با تجربه و حرفه ای در زمینه تشریفات برای مشتری در نظر گرفته می شود.

رانندگان مربوط به ترانسفر تشریفاتی در شیراز

از آن جایی که معمولا افراد خارجی به دنبال این خدمات هستند و شیراز هم یک شهر توریستی به شمار می رود، رانندگانی مسلط به چند زبان در نظر گرفته می شوند که قسمت ترانسفر تشریفاتی در شیراز ارائه خدمات کنند.

زمان معین برای بهره گیری از خدمات ترانسفر تشریفاتی

زمان معینی برای ترانسفر های تشریفاتی در شیراز وجود ندارد و این جا به جایی می تواند در حد چند خیابان باشد و یا اینکه بصورت 10 ساعته دربست در نظر گرفته شود.

تدارکات لوکس اجاره ون در بخش ترانسفر

تدارکات لوکسی که که برای ترانسفر تشریفاتی در شیراز وجود دارد، علاوه بر رانندگان حرفه ای و خودرو های در حد نو، چسباندن برچسب ویژه مربوط به یک مجموعه روی خودرو، ارائه بادیگارد به همراه راننده و اتومبیل ون و مواردی از این دست است که مشتری هم می تواند نسبت به سفارش گزینه های دیگر در این خصوص اقدام کند.

کرایه ون دربستی در شیراز برای مسافرت به شهر های دیگر

کرایه ون دربستی در شیراز

کرایه ون دربستی در شیراز

کرایه ون دربستی در شیراز برای مسافرت به شهر های دیگر، خدمت دیگری است که ایران ون رنتال برای شهر شیراز تدارک دیده است تا سفر از مبدا این استان به سراسر ایران فراهم شود.

جزئیات رزرو ون دربستی برای مسافرت در شیراز

برای کرایه ون دربستی از مبدا شیراز، می بایست چند روز قبل برای رزرو ون اقدام کنید و جزئیات مسیری که قرار است ون طی کند را گزارش دهید تا با توجه به مسیر های خاکی و میزان کیلومتر سفر، برآورد قیمت مخصوص سرویس شما انجام شود.

در این بخش از خدمات اجاره ون، به عنوان مثال ون با راننده بصورت دربستی در زمان 5 روز در اختیار شما قرار می گیرند تا به اصفهان سفر کنید، یک به یک از مکان های دیدنی اصفهان دیدن کنید و در آخر به شیراز باز گردید.

تامین غذا و محل خواب راننده

در طول سرویس های دربستی، تامین غذا و محل خواب برای راننده به عهده مسافران می باشد و یا اینکه هزینه آن بصورت جداگانه محاسبه و دریافت می شود  که این مطابق عرف اجاره ون در ایران است.

مسیر هایی که بهترین دسترسی را برای بهره گیری از خدمات ون دربستی دارند:

 • از شیراز به تهران و کرج
 • از شیراز به اصفهان
 • از شیراز به گیلان و مازندران
 • از شیراز به مشهد
 • از شیراز به تبریز
 • از شیراز به اهواز و آبادان
 • از شیراز به بوشهر

ترانسفر یک طرفه برای مسافرت با ون

همچنین در قسمت ون مسافرتی، امکانی افزوده شده است که شرایط بهره گیری از ترانسفر یک طرفه هم برای مسافران محترم وجود دارد و می توانید به عنوان مثال یک ون برای سفر به تبریز اجاره کنید و دیگر هزینه رفت و برگشت را نپردازید.

همکاری با تور های گردشگری

مجموعه هایی که در زمینه تور و گردشگری در شیراز فعالیت دارند هم می توانند با ایران ون رنتال در بخش ون مسافرتی همکاری داشته باشند و از ون ها برای جا به جایی مسافران خود بهره ببرند. طبیعتا آفر های ویژه ای هم برای این مجموعه ها در نظر گرفته شده است.

اجاره ون برای فرودگاه شیراز

اجاره ون برای فرودگاه شیراز

اجاره ون برای فرودگاه شیراز

ترانسفر فرودگاهی با اجاره ون در شیراز هم برای فرودگاه بین المللی و فرودگاه داخلی  شیراز قابل انجام است که مسافران می توانند پیشتر نسبت به رزرو ون برای یک ترانسفر عادی یا تشریفاتی از فرودگاه به هتل یا برعکس اقدام فرمایند.

رانندگان ترانسفر فرودگاهی در شیراز

رانندگانی مسلط به چند زبان خارجی برای بخش اجاره ون فرودگاه در شیراز به کار گرفته شده اند تا توریست های فراوانی که به شهر سفر می کنند، در بهترین شکل از خدمات ایران ون رنتال بهره ببرند.

ون لوکس برای ترانسفر فرودگاهی

ترانسفر فرودگاهی در صورت دارا بودن ویژگی های تشریفاتی در زیر مجموعه ترانسفر تشریفاتی در شیراز قرار می گیرد که جزئیات کار در قسمت مربوطه بیان شد و البته که استفاده از خدمات لوکس در این بخش برای شیراز بسیار پر طرفدار از جا به جایی های لوکس درون شهر می باشد؛ زیرا مسافران خارجی و گردشگران مهم بخش اعظمی از مشتریان ترانسفر فرودگاهی هستند.

ون دربستی 10 ساعته برای گشت درون شهر شیراز

بخش دیگری از خدماتی که ایران ون رنتال برای شیراز در نظر گرفته است، ون دربستی گشت درون شهر است که این امکان را برای مسافر فراهم می کند که یک روز کامل بصورت دربست، یک ون را برای خود رزرو کند و با استفاده از آن به تمام مکان های دیدنی و گردش های خود بپردازد.

گشت تفریحی درون شیراز با ون

در خدمات گشت تفریحی درون شیراز با ون، یک خودرو با راننده در اختیار شما قرار می گیرد و با آن یک به یک بصورت گروهی از محل های دیدنی و تفریحی که مد نظر دارید دیدن می کنید و در انتها به هتل خود باز می گردید.

رانندگان این بخش تسلط کامل به مسیر ها و مکان های دیدنی شیراز دارند و می توانند بهترین راهنما برای شما در این گردش تفریحی باشند.

محدودیت ها زمانی گشت شیراز

در سرویس گشت درون شیراز، محدودیت زمانی 10 ساعت در نظر گرفته شده است که امکان بهره گیری بیشتر هم از آن وجود دارد اما هزینه آن بصورت جداگانه محاسبه می شود و در زمان های شب هم هزینه ساعتی 2 برابر است.

محدودیت مکانی گشت شیراز

گشت درون شیراز تنها به داخل شهر شیراز محدود می شود و در صورتی در برنامه گردش خود نیاز به خارج شدن از شهر هم داشته باشید، هزینه خروجی بصورت جداگانه محاسبه می شود و معیار آن هم کیلومتر اضافه و مسیری است که می بایست در سرویس در نظر گرفته شود.

تامین وعده های غذایی راننده در طول سرویس

همانند ون دربستی برای مسافرت، در ون گشت هم تامین وعده غذایی راننده در طول سرویس به مسافر واگذار می شود و او هم می تواند به جای تامین این مورد، هزینه آن را به راننده پرداخت کند و دیگر درگیر این موضوع نشود.

موارد فوق طبق اصول استانداردی است که اجاره ون در سراسر ایران را شامل می شود و بهتر است که قبل از رزرو از آن ها اطلاع داشته باشید و به رزرو کننده خودرو این موارد را اعلام کنید.

انواع ون های اجاره ای در شیراز

4 ون اجاره ای برای شیراز در نظر گرفته شده است شرایط رزرو آن ها از ایران ون رنتال فراهم است:

ون تویوتا هایس های روف

تویوتا هایس محبوب ترین و در دسترس ترین ون اجاره ای در کل کشور است که با دارا بودن ویژگی های امنیتی و رفاهی قابل قبول و همچنین قیمت مناسبی که دارد، بهترین انتخاب برای خانواده ها و بخش ون مسافرتی می باشد.

اگر قصد دارید که سرویس غیر تشریفاتی اما خوب داشته باشید که هزینه آن هم مناسب نباشد، تویوتا هایس های روف را برگزینید.

ظرفیت خودرو: 12 – 14 نفر

کلاس: عادی/تشریفاتی سطح پایین

قیمت: تماس بگیرید.

ون هیوندای اچ 350

ون تشریفاتی و لوکس هیوندای اچ 350 متداول ترین اتومبیل برای بهره گیری در سرویس های VIP است و دارا بودن امکانات رفاهی خوب، صندلی های راحت و جادار، سیستم های گرمایش/ سرمایش و تهویه استاندارد و … مهم ترین ویژگی های هیوندای h350 هستند.

ظرفیت خودرو: 13 – 17 نفر

کلاس: تشریفاتی VIP

قیمت: تماس بگیرید.

 ون بنز ویتو

بنز ویتو هم از ون های تشریفاتی به شمار می رود که نه به اندازه هیوندای h350 اما طرفداران خود را دارد و برای سرویس های VIP با تعداد نفرات پایین استفاده می شود.

ظرفیت خودرو: 7 – 8 نفر

کلاس: تشریفاتی

قیمت: تماس بگیرید.

ون دلیکا

ون دلیکا همان ون های تاکسی است که برای سرویس های سطح عادی در نظر گرفته شده است و افرادی که نیاز به یک اتومبیل گروهی با هزینه پایین دارند، می توانند از این خودرو برای اجاره در شیراز بهره ببرند.

ظرفیت خودرو: 9 – 10 نفر

کلاس: عادی

قیمت: تماس بگیرید.

اجاره ون شیراز برای گشت توریست های خارجی

اجاره ون شیراز برای گردشگران خارجی

 

شیراز نه تنها یکی از توریستی ترین شهر های ایران، بلکه یکی از توریستی ترین شهر های دنیا است که سالانه گردشگران زیادی برای تور های تاریخی و فرهنگی به این شهر عزیمت می کنند. 

اجاره ون در شیراز بخشی هم برای گردشگران خارجی تدارک دیده است که امید است مورد پسند این مهمان عزیز قرار بگیرد. 

ترانسفر از فروشگاه دستغیب شیراز تا هتل با ون تویوتا یا هیوندای اچ 350 انجام می شود. 

اصولا گردشگران خارجی تا 6 نفر از تویوتا استفاده می کنند و برای بیش از این تعداد و تا 11 نفر سراغ هیوندای اچ می روند. 

هر دو خودرو از نظر امکانات رفاهی، همانطور که پیشتر اشاره شد، ون های بسیار خوب و مناسبی هستند. 

ون از فرودگاه به کجا می رود؟  

ترانسفر از فرودگاه دستغیب شیراز به سمت هتل می باشد و انتخاب هتل با توجه به بودجه ای که شما تعیین کرده باشید برای شما انجام می شود. 

هتل های شیراز

 لوکس ترین هتل های شیراز عبارتند از: هتل زندیه، هتل رویال، هتل بزرگ و هتل چمران گرند 

هتل های سطح متوسط رو به بالا برای کسانی که دوست دارند تا حدی در هزینه ها صرفه جویی کنند: هتل پارس اینترنشنال، هتل کریمخان، هتل هما و هتل جهانگردی شیراز 

و در مرتبه سوم هم می توان به هتل های قابل قبولی همچون هتل ارگ، هتل پرسپولیس، هتل پارسیان، هتل جهان نما و هتل نصیر الملک اشاره کرد. 

هر گروه توریست با توجه به بودجه ای که برای سفر خود در نظر گرفته است، می تواند اقامت در هر یک از این هتل ها را انتخاب کند و با ون مستقیما بعد از رسیدن به شیراز، به آن ها منتقل شده و کمی استراحت کنند تا گردش تاریخی را از فردا با اجاره ون شروع کنند. 

پکیج کامل گشت تاریخی شیراز

اجاره ون برای گشت تاریخی در شیراز

 

ما در ایران ون رنتال، پکیج هایی برای گشت چند روزه با توجه به درخواست گردشگران محترم در نظر گرفته ایم که شروع این سرویس مثلا 5 روزه از فروشگاه دستغیب شیراز بوده و در انتها، در همین نقطه به پایان می رسد. 

در طول مدت این 5 روز (با توجه به توافقات انجام شده) ون اجاره شده، بصورت در اختیار می باشد و از هر کجایی که گروه تمایل داشته باشند، با یک برنامه ریزی قبلی می توانند دیدن کنند. 

در سرویس های اجاره ون که برای گردشگران محترم تا به امروز داشته ایم، مهم ترین جازبه های توریستی موراد زیر بوده اند: 

 • تخت جمشید
 • نقش رستم
 • پاسارگاد
 • حافظیه و سعدیه
 • بازار وکیل،  مسجد وکیل، حمام وکیل
 • باغ ارم
 • امارت شاپوری شیراز
 • موزه کاشی و سنگ
 • شاه چراغ
 • مسجد نصیر الملک شیراز
 • دروازه قر آن
 • موزه پارس
 • و چند مورد دیگر

بوده است که در تور تاریخی اجاره ون در شیراز، تمام این مناطق را به گروه گردشگران نمایش خواهیم داد.