اجاره ون در دیوار

اجاره ون در دیوار

سلام وقتتون بخیر.بدون مقدمه برم سر اصل موضوع که اجاره ون در دیوار و یا سایت های مشابه مثل شیپور هست و یه بررسی کلی داشته باشیم از این وبسایت ها و کسانی که داخلش آگهی ون اجاره ای رو درج می کنند.آیا شما می تونید به این آگهی ها اعتماد کنید؟ آیا اگر ون برای مسافرت میخواین و شرکت ها قیمت بالایی به شما می دهند، راهکار این هست که از دیوار ون اجاره کنید؟

در ابتدا سری به جستجوی این کلمه یعنی “اجاره ون در دیوار” بیندازیم!

جستجوی کلمه اجاره ون دیوار

در عناوینی که مشاهده می کنید، تمامی نتایج (10 نتیجه صفحه اول گوگل) در جستجوی کلمه اجاره ون در دیوار است.همانطور که مشاهده می کنید، حتی یک نتیجه از تمام نتایج مربوط به ون های اجاره ای نیست و همه آن ها تنها مربوط به اجاره خودرو می باشد.اما در فصول خاصی از سال مشاهده می کنید که در وبسایت دیوار و گاها شیپور آگهی هایی در این باره منتشر می شود.در نهایت به بررسی آگهی های منتشر شده در دیوار و در اینباره می پردازیم.

آیا نباید از سایت دیوار ون اجاره کرد؟

هیچ مانعی از این بابت وجود ندارد.من در وبسایت های مختلف حتی سایت نی نی سایت هیچوقت نظر منفی راجع به اجاره کردن ون از وبسایت های دیوار و شیپور ندیده ام! اما این کار باید کاملا با احتیاط به انجام برسد.

اگر خود من بودم برای اولین بار به قصد مسافرت از سایت دیوار ون اجاره نمی کردم! چند دلیل برای این پیشنهاد وجود دارد.

تا وقتی وبسایت های تخصصی وجود دارند، بهتر است از آن ها استفاده کنید!

من خودم برای خریدن لپ تاپ هیچوقت از دیجیکالا خرید نمی کنم! ترجیح می دهم از یک وبسایت تخصصی که به صورت حرفه ای در زمینه فروش لپ تاپ فعالیت دارد خرید خودم را انجام بدهم.معمولا وبسایت های تخصصی مطالب تخصصی تر منتشر می کنند و تمامی جوانب استفاده از یک خدمات یا یک محصول را در نظر می گیرند.

شما بطور مثال می توانید در یک وبسایت اجاره ون تمامی جوانب را مطالعه کنید و وقتی به تمامی قوانین و مقررات آن آشنا باشید، می توانید در صورت بروز مشکل عملکرد بهتری داشته باشید.به طور مثال شما می توانید نمونه قرارداد اجاره ون را برای سرویس های ون مطالعه کنید و مفاد و مواد قرار داد را به صورت کامل بررسی و سپس اقدام به رزرو کنید.

همچنین اگر سوالی برایتان پیش آمده است، می توانید سوالات متداول مشتریان متقاضی اجاره ون را مشاهده کنید و جواب خود را در غالب پرسش و پاسخ دریافت نمائید.

در وبسایت های ثبت آگهی مانند شیپور یا دیوار شما نمی توانید قرارداد یا هر چیزی شبیه به این را بخوانید.

وبسایت های تخصصی معمولا تجربه بیشتری دارند!

البته اگر کمی با فضای وبسایت های آشنا باشید می توانید دریابید که هر وبسایتی هم نمی تواند پاسخگوی نیاز شما باشد و صرفا به این دلیل که در موتور جستجو آن را مشاهده می کنید، خدمات بهتری به شما ارائه نمی کند! اما معمولا وبسایت هایی که در این زمینه فعال هستند، تجربه بیشتری دارند و مشخص است که برای کارشان وقت می گذارند.

به طور مثال در صفحه اجاره ون تبلیغاتی بخشی از نمونه کارهای وبسایت ایران ون که همکاری با اسنپ و دیگر برند ها بوده است را برایتان قرار داده ایم.می توانید به آن ها نگاه بیاندازید.

قائدتا پیشبرد این نوع پروژه ها نشانه تجربه در جوانب مختلف این کار است و نه صرفا اجاره ون برای مسافرت !

هنوز نمی دانیم که آیا کسانی که در دیوار آگهی اجاره ون می دهند تجربه دارند یا خیر! به راننده بستگی دارد.

همچنین قبل از رزرو ون از یک وبسایت تخصصی، گواهینامه امنیت وبسایت را بررسی بکنید.در ادامه با یک عکس به شما می گوییم کدام وبسایت امن و کدام نا امن است.

وبسایت های تخصصی قیمت های بالاتری می دهند!

این حقیقتی است که باید بپذیرید! آگهی های اجاره ون در دیوار یا شیپور و … قیمت های پایینتری به شما خواهند داد.البته این موضوع به این معنا نیست که کیفیت کمتری دارند اما از قدیم گفته اند هر چقدر پول بدهی همانقدر آش می خوری! هنوز هم بر این عقیده هستیم که هیچ ارزانی بی دلیل نیست!

قیمت اجاره ون بسته به کیفیت ون اجاره ای، سال ساخت ون، تمیز بودن بدنه (در کاربردهای تشریفاتی)، سالم بودن فنی خودرو (عدم مشکل سازی در جاده های حساس مثل فیروزکوه و چالوس)، کیفیت و تجربه راننده، تسلط راننده به جاده های هر استان و … بستگی دارد.هر کدام از این عوامل چنانچه حذف شوند، سفر خوبی نخواهید داشت!

البته لازم به ذکر است که اگر برای گشت های چند ساعته داخل شهر و در صورت مهم نبودن خوردو و عینا مهم بودن رفت و آمد (صرفا) ون هایی موجود در دیوار انتخاب های بدی نیستند! اگر قیمت عزیمت و رفت و آمد برایتان مهم است!

وبسایت های تخصصی اجاره ون رانندگان لیدر سفر و تشریفات دارند!

اگر برای سفر و تور شخصی ون می خواهید، نیاز به یک لیدر دارید! لیدر ها می توانند منظره های نابی که کسی تا به حال کمتر کسی آن را دیده است را به شما نشان دهند.دلیلش این است که رانندگانی که تجربه سفر زیادی دارند، به واسطه تعداد سفرهای زیادشان، مناظر، میانبر ها و مکان های زیبا هر شهر را به خوبی می شناسند.

از طرفی اگر ون تشریفاتی می خواهید، نیاز به یک راننده تشریفات دارید! بسیاری از مشتریان برای اجاره ون فرودگاه امام و ون فرودگاه مهرآباد به این رانندگان برای میهمانان خارجی خود احتیاج دارند!این رانندگان خدمات پیک آپ را انجام می دهند، متخصص در اصول آداب معاشرت هستند و در صورت تمایل مشتری، به زبان های انگیلیسی و ترکی استانبولی مسلطند.

3 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.