اجاره ون در تبریز

اجاره ون در تبریز

اجاره ماشین ون در تبریز با راننده حرفه ای تشریفات برای مسافرت، گشت تبریز و فرودگاه تبریز با نازل ترین قیمت. کرایه ون های تویوتا هایس و هیوندای

اجاره ون در تبریز با ون های تمیز و کم کارکرد بصورت VIP و عادی با راننده توسط ایران ون رنتال انجام می شود.

برای اجاره ون در تبریز یا هر کجای ایران می توانید از طریق دکمه زیر اقدام فرمایید و پیش از رزرو تمام اطلاعات لازم را کسب کنید.

ایران ون رنتال در تبریز

مجموعه ایران ون رنتال به عنوان بزرگ ترین مرکز کرایه ون در ایران بصورت دربستی و با راننده ارائه کننده خدماتی از قبیل ون تاکسی فرودگاه، ون VIP فرودگاه، ون توریستی و ون گشت درون شهر در تبریز می باشد.

مسافران محترم استان آذربایجان شرقی و همینطور ساکنان عزیز این شهر می توانند تنها با یک تماس نیاز خود را در خصوص نوع ون مدنظر شرح دهند تا مشاوران وب سایت بهترین و مقرون به صرفه ترین پیشنهاد را به آن ها اعلام نمایند.

ارائه خدمات در شهر تبریز

شهر تبریز یکی از مهم ترین و کلیدی ترین شهر های کشور در طول تاریخ بوده است و بدلیل دارا بودن جمعیت فراوان و همچنین جایگاه مهم سیاسی، اجتماعی و فرهنگی، ارائه صحیح هر خدمت در این شهر می تواند اهمیت بسیار ویژه ای داشته باشد.

خدمات کرایه ون در تبریز

در زیر هم بطور خلاصه شرح خدمات کرایه ون در تبریز را آورده ایم تا اگر اولین بار است که اقدام به استفاده از چنین خدماتی می کنید، آگاهی کامل نسبت به آن را بدست آورید.

بدیهی است که با کلیک بر روی هر یک از گزینه های بالا به توضیحات مربوط به آن قسمت هدایت می شود تا زمان شما گرفته نشود.

گشت تبریز

اجاره ون گشت تبریز

اجاره ون گشت تبریز

ون گشت درون شهر تبریز، خدمات کرایه ون بصورت روزانه و 10 ساعته تنها محدود به شهر تبریز می باشد که خودرو با راننده بصورت دربست در اختیار گروه مسافر قرار می گیرد.

محدودیت زمانی و مکانی گشت تبریز

زمان توافق شده برای سرویس های گشت در سراسر ایران، 10 ساعت می باشد که طبق عرف در صورتی که سرویس 5 ساعته هم باشد، هزینه 10 ساعت دریافت می شود.

در این میان ممکن است سرویس های سبک جدا از تعرفه ثابت، شامل تخفیفات ویژه ای شوند که جهت اطلاع از آن ها می بایست با پشتیبانی وب سایت تماس حاصل کرده و جزئیات درخواست خود را اعلام نمایید.

در خصوص محدودیت مکانی که برای گشت تبریز در نظر گرفته شده است  باید بگوییم که این دسته از خدمات محدود به همین شهر می شود و در صورت وجود مسیر خارج از شهر در طول سرویس، میبایست پیشتر با راننده و شرکت هماهنگی صورت گیرد و تعرفه مازاد محاسبه گردد.

بهترین خودرو برای گشت درون شهر تبریز کدام است؟

ون اجاره ای تویوتا در تبریز

ون اجاره ای تویوتا در تبریز

 • اگر تعداد نفرات بین 9 الی 12 نفر باشد، بهترین و مقرون به صرفه ترین خودرو، تویوتا هایس است.
 • اگر تشریفاتی بودن سرویس برای مسافران دارای اهمیت باشد، ون های هیوندای h350 و بنز ویتو گزینه های خوبی هستند؛ الی رقم اینکه ون تویوتا هایس هم در این بخش می تواند جای داشته باشد.

نکته: گنجایش ون بنز ویتو 7 نفر است.

 • ون دلیکا هم برای گشت تبریز بصورت عادی با امکانات پایین و قیمت پایین هم پیشنهاد ما به گروه هایی است که به هزینه سرویس اهمیت بیشتری می دهند و امکانات در این شرایط برای آن ها اولویتی ندارد.

ون فرودگاه مدنی تبریز

بخش دیگری از خدمات اجاره ون در تبریز، مربوط به قسمت ترانسفر فرودگاهی یا همان ون فرودگاه بین المللی مدنی تبریز می شود که مربوط به حمل و نقل و جا به جایی های تشریفاتی یا عادی از فرودگاه به هتل یا بلعکس می باشد.

 • ترانسفر عادی فرودگاهی در تبریز

ترانسفر عادی فرودگاهی در تبریز شامل خدماتی در سطح قابل قبول و با هزینه مناسب است که با خودرو های ون تویوتا هایس و ون دلیکا انجام می پذیرد. ( اکثرا ون تویوتا هایس بدلیل جاداری بیشتر و امنیت/امکانات مطلوب تر )

خودرو های ارائه شده در این بخش از سوی ایران ون رنتال، اتومبیل های تمیز و ایمن هستند که هر بار قبل از سرویس بصورت کامل از نظر فنی بررسی می شوند و پس از تایید کارشناس بکار گرفته می شوند.

 • ترانسفر تشریفاتی برای فرودگاه تبریز

خدمات ترانسفر تشریفاتی توسط ایران ون رنتال به بهترین و با کیفیت ترین شکل ممکن در کشور صورت می گیرد و موارد زیر قابل انتظار از این بخش در شهر تبریز هستند:

اجاره ون برای فرودگاه تبریز

اجاره ون برای فرودگاه تبریز

 1. اجاره بادیگار به همراه ون در زمان سرویس
 2. رزرو راننده چند زبانه، خوش سیما و مسلط به امور تشریفات
 3. ون هیوندای h350 و بنز ویتو با کارکرد پایین و ظاهر کاملا نو
 4. نصب هر گونه بنر یا اعلامیه مخصوص یک برند بر روی ون با هماهنگی قبلی

این موارد اصلی ترین آیتم ها و وجوه تمایزی هستند که سرویس تشریفاتی در قیاس با سرویس های عادی دارند.

لازم به ذکر است خودرو تویوتا هایس هم می تواند در این بخش حضور داشته باشد اما از نظر رفاهی و راحتی صندلی ها، کمبود هایی در مقایسه با h350 دارد.

کرایه ون دربستی برای مسافرت از تبریز

اجاره ون برای سفر به یکی از شهر های زیبای کشور از مبدا تبریز، نوع دیگری از خدمات کرایه ون در تبریز است که به عنوان ون توریستی از آن یاد می شود.

ساکنان محترم شهر تبریز با استفاده از این خدمات می توانند بوسیله یک خودرو ون با راننده به سفری امن و آرام در هر کجای ایران بروند و نگران رانندگی یا مسیر نباشند.

بهترین ون برای مسافرت

خودرو ون تویوتا هایس با گنجایش 12 الی 14 نفر بهترین گزینه برای ون دربستی تویستی می باشد که بطور  کامل در اختیار مسافران تا انتهای سفر است و برای هر گردش در طول سفر می توانند از آن استفاده کنند و در کنار خانواده از سفر خود نهایت لذت را ببرند.

دلیل اینکه ون تویوتا را به عنوان خودرو منتخب در این بخش معرفی کردیم:

 • امنیت بالا
 • سازگاری مناسب با هر نوع آب و هوا
 • امکانات، سرمایش/گرمایش و تهویه مطلوب
 • هزینه مقرون به صرفه

است و البته امکان بهره گیری از هر یک از خودرو های دیگر هم در این بخش برای مشتریان محترم فراهم است و افراد قادرند با سلیقه خود نسبت به انتخاب ون مورد نظر اقدام نمایند.

نکته قابل ذکر:

تامین غذا و محل خواب برای راننده در طول سفر به مسافران عزیز واگذار می شود و در صورتی که تمایل به این موضوع نداشته باشند می توانند پیش از سرویس هزینه این موارد را پرداخت کنند.

از تبریز به کجا:

 • از تبریز به اصفهان
 • از تبریز به شیراز
 • از تبریز به گیلان
 • از تبریز به مشهد
 • از تبریز به گیلان و مازندران
 • از تبریز به تهران و کرج

موارد بالا امکان ترانسفر یک طرفه با قیمت مناسب برای مشتریان محترم از مبدا تبریز را دارد.

پس لازم نیست حتما ون بصورت دربست اجاره شود و هزینه آن بالا تر از ترانسفر یک طرفه باشد. از طرفی برای برگشت هم از تمام این شهر امکان اجاره ون وجود دارد که البته پیشنهاد می شود قبل از سفر نسبت به رزرو سرویس برگشت هم اقدامات لازم صورت گیرد.

ون VIP و تشریفات اجاره ون در تبریز

VIP van for Tabriz

VIP van for Tabriz

این بخش مربوط به سرویس های تشریفاتی است که در تبریز ارائه می شود و خودرو ون با تدارکات ویژه ای در اختیار مسافر قرار می گیرد.

چند نوع سرویس ون VIP داریم:

برای هر یک از خدمات بالا شکل تشریفاتی هم وجود دارد که بنا بر خواست مشتری قابل انجام است.

 • ون VIP برای فرودگاه تبریز
 • ون VIP برای ترانسفر داخل شهر تبریز
 • ون VIP برای مسافرت تشریفاتی از مبدا تبریز
 • ون VIP برای گشت تبریز

اجاره بادیگارد در تبریز:

اجاره بادیگارد به همراه ون در تبریز یکی از تشریفات ویژه ای است که خدمات VIP ارائه می شود و میهمانان مهم یا افراد سیاسی می توانند از آن در حین ترانسفر خود چه در فرودگاه و چه در موارد دیگر بهره ببرند.

رانندگان حرفه ای تشریفات:

رانندگانی با تجربه و مسلط به امور تشریفات با ظاهری آراسته و مرتب و همچنین آشنایی کامل به زبان های انگلیسی، فرانسوی و عربی عده دار سرویس های VIP هستند.

خودرو هایی با کارکرد بسیار پایین و امکانات عالی:

خودرو هایی با کارکرد پایین که فقط برای امور تشریفات از آن ها بهره گرفته شده است، برای سرویس های VIP استفاده می شوند و همچنین بنا بر خواست مشتری ایجاد برخی تغییرات در صندلی ها و یا چسباندن بنری خاص بر روی خودرو در اجاره ون VIP مقدور است.

اتومبیل های VIP در ایران ون رنتال کدامند:

اتومبیل هایی که در بخش VIP ایران ون رنتال استفاده می شوند، ون هیوندای h350 و ون بنز ویتو هستند که متداول ترین اتومبیل های تشریفاتی در تبریز بشمار می روند.

در صورت خرابی ون در طول سرویس تکلیف چیست؟

همانطور که گفته شد قبل از ارائه ون، کارشناسان خودرو را بطور کامل بررسی می کنند؛ در صورتی که مورد تایید آن ها باشد در سرویس ها ( چه عادی چه تشریفاتی ) از آن استفاده می شود.

اما با این وجود اگر خودرو دچار نقص فنی شود، سریعا نسبت به تعویض آن اقدام خواهد شد.